11.03.17 // Gwardia Koszalin – Elana Toruń // PL // III liga
18.02.17 // Śląsk Wrocław – Wisła Kraków // PL // Ekstraklasa

2016
06.11.16 // Wisła Sandomierz – Pogoń Staszów // PL // IV liga
05.11.16 // Orkan Śmiłowo – Sparta Złotów // PL // Klasa okręgowa
25.09.16 // Piast Kobylin – Astra Krotoszyn // PL // Klasa okręgowa
10.09.16 // Hetman Zamość – Łada Biłgoraj // PL // IV liga
12.08.16 // GKS Bełchatów – Raków Częstochowa // PL // II liga
05.08.16 // Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła // PL // Ekstraliga (Speedway)
28.07.16 // Hertha BSC – Brøndby IF // Europa League
21.07.16 // Zagłębie Lubin – Partizan Beograd // Europa League
18.06.16 // Kłos Zaniemyśl – Wiara Lecha // PL // Klasa okręgowa
08.06.16 // Falubaz Zielona Góra – Stilon Gorzów // PL // Puchar Polski
28.05.16 // Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław // PL // III liga
14.05.16 // Baník Ostrava – Zbrojovka Brno // CZ // Synot Liga
04.05.16 // Tarnovia Tarnów – Unia Tarnów // PL // Puchar Polski
09.04.16 // Raków Częstochowa – GKS Tychy // PL // II liga
25.03.16 // Granica Kętrzyn – Olimpia Elbląg // PL // III liga
25.03.16 // Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki // PL // I liga
15.03.16 // Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec // PL // Puchar Polski
28.02.16 // FK Partizan – FK Crvena Zvezda // SRB // Super Liga
14.02.16 // Austria Wien – Rapid Wien // A // Bundesliga
17.01.16 // US Sambenedettese – US Campobasso // ITA // Serie D
16.01.16 // SSC Napoli – US Sassuolo // ITA // Serie A
16.01.16 // US Avellino – US Salernitana // ITA // Serie B
15.01.16 // AC Spezia – AS Bari // ITA // Serie B

27.12.15 // Maghreb Fès – Wydad Casablanca // MAR // Botola Pro
26.12.15 // KAC Kénitra – FUS Rabat // MAR // Botola Pro
25.12.15 // Kawkab Marrakech – Ittihad Tanger // MAR // Botola Pro
29.11.15 // US Palermo – Juventus FC // ITA // Serie A
29.11.15 // Messina FC – Juve Stabia // ITA // Serie C1
28.11.15 // Torino FC – Bologna FC // ITA // Serie A
31.10.15 // Ostrovia Ostrów – KKS Kalisz // PL // III liga
24.10.15 // Hetman Zamość – Chełmianka Chełm // PL // III liga
17.10.15 // Jarota Jarocin – Nielba Wągrowiec // PL // III liga
04.10.15 // Litex Lovech – Levski Sofia // BG // A-grupa
04.10.15 // CSKA Sofia – Belasitsa Petrich // BG // W-grupa
03.10.15 // Partizani Tiranë – KF Tiranë // AL // Kategoria Superiore
26.09.15 // Lech Poznań – Górnik Zabrze // PL // Ekstraklasa
26.09.15 // Dyskobolia Grodzisk – Sparta Szamotuły // PL // Kl. okręgowa
12.09.15 // Górnik Wałbrzych – Stilon Gorzów // PL // III liga
05.09.15 // Celuloza Kostrzyn – Polonia Słubice // PL // Kl. okręgowa
15.08.15 // Piast Gliwice – Legia Warszawa // PL // Ekstraklasa
15.08.15 // Chemik Kędzierzyn-Koźle – Start Namysłów // PL // IV liga
09.08.15 // Górnik Wałbrzych – Karkonosze Jelenia Góra // PL // III liga
27.07.15 // Vålerenga IF – Lillestrøm SK // N // Tippeligaen
18.07.15 // Stilon Gorzów – Kotwica Kołobrzeg // PL // Puchar
13.06.15 // Rega-Merida Trzebiatów – Sparta Gryfice // PL // Kl. okręgowa
30.05.15 // Górnik Konin – KKS Kalisz // PL // IV liga
06.05.15 // KKS Kalisz – Ostrovia Ostrów // PL // Puchar
03.05.15 // Piast Żmigród – Polonia Świdnica // PL // III liga
02.05.15 // Motor Lublin – Orlęta Radzyń // PL // III liga
02.05.15 // Stal Kraśnik – Stal Rzeszów // PL // III liga
02.05.15 // Lech Poznań – Legia Warszawa // PL // Puchar
01.05.15 // Obra Kościan – Górnik Konin // PL // IV liga
25.04.15 // FK Crvena Zvezda – Partizan Beograd // SRB // Super Liga
05.04.15 // Raja Casablanca – Kaizer Chiefs // CL
04.04.15 // Raja Beni Mellal – AS Salé // MA // Botola 2
28.03.15 // Avia Świdnik – Motor Lublin // PL // III liga

22.11.14 // GKS Jastrzębie – BKS Stal Bielsko-Biała // PL // III liga
09.11.14 // Zagłębie Lubin – Miedź Legnica // PL // I liga
18.10.14 // Partizan Beograd – FK Crvena Zvezda // SRB // Super Liga
18.10.14 // FK Čukarički – Radnički Kragujevac // SRB // Super Liga
27.09.14 // Promień Żary – Dozamet Nowa Sól // PL // IV liga
12.09.14 // Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów // PL // I liga
06.09.14 // Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów // PL // III liga
06.09.14 // Sprotavia Szprotawa – Promień Żary // PL // IV liga
09.08.14 // Kania Gostyń – Górnik Konin // PL // IV liga
06.08.14 // Polonia Słubice – Toroma Torzym // PL // Test
25.07.14 // Slovan Liberec – MFK Košice // UEFA EL-Quali
14.06.14 // BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra // PL // IV liga
08.06.14 // AS Bari – US Latina // ITA // Serie B
07.06.14 // Frosinone Calcio – US Lecce // ITA // Serie C1
06.06.14 // Novara Calcio – AS Varese // ITA // Serie B
29.05.14 // Polonia Świdnica – Stilon Gorzów // PL // III liga
25.05.14 // Pogoń Szczecin – Legia Warszawa // PL // Ekstraklasa
25.05.14 // Chojniczanka Chojnice – Arka Gdynia // PL // I liga
03.05.14 // Wisła Puławy – Radomiak Radom // PL // II liga
19.04.14 // Łużyce Lubań – Włókniarz Leśna // PL // Kl. okręgowa
18.04.14 // KKS Kalisz – Górnik Konin // PL // IV liga
05.04.14 // Promień Żary – Śląsk II Wrocław // PL // III liga
29.03.14 // Nysa Zgorzelec – Pogoń Świerzawa // PL // Kl. okręgowa
22.03.14 // Ilanka Rzepin – Promień Żary // PL // III liga
16.03.14 // Zbrojovka Brno – Baník Ostrava // CZ // Gambrinus Liga
15.03.14 // 1.FK Příbram – Sparta Praha // CZ // Gambrinus Liga
23.02.14 // SS Maceratese – Vis Pesaro 1898 // ITA // Serie D
22.02.14 // Bologna FC – AS Roma // ITA // Serie A
22.02.14 // Carpi FC – AC Cesena // ITA // Serie B
16.02.14 // Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze // Ekstraklasa

2013

11.12.13 // Austria Wien – Zenit St.Petersburg // UEFA CL
30.11.13 // Piast Gliwice – Górnik Zabrze // PL // Ekstraklasa
30.10.13 // Zawisza Bydgoszcz – Legia Warszawa // PL // Ekstraklasa
08.10.13 // Stilon Gorzów – Promień Żary // PL // III liga
08.10.13 // Odra Opole – Raków Częstochowa // PL // II liga
28.08.13 // Karkonosze Jelenia Góra – Olimpia Kowary // PL // IV liga
18.08.13 // Korona II Kielce – Unia Tarnów // PL // III liga
17.08.13 // ROW Rybnik – Wisla Plock // PL // I liga
17.08.13 // Rozwój Katowice – Legia Warszawa // PL // Puchar Polski
17.08.13 // Górnik Pszów – Góral Żywiec // PL // IV liga
16.08.13 // Zaglebie Sosnowiec – Wisla Kraków // PL // Puchar Polski
11.08.13 // AS Varese – Vicenza Calcio // ITA // Coppa Italia
10.08.13 // FC Locarno – FC Wil // SUI // Challenge League
01.08.13 // Slovan Liberec – FC Zürich // UEFA EL-Quali
23.07.13 // Odra Opole – Miedź Legnica // PL // Puchar Polski
30.06.13 // Djurgårdens IF – Östers IF // S // Allsvenskan
29.06.13 // Östersunds FK – Hammarby IF // S // Superettan
22.06.13 // Szombierki Bytom – Górnik Piaski // PL // IV liga
15.06.13 // Mazovia Mińsk – Victoria Kałuszyn // PL // Liga okręgowa
14.06.13 // Chrobry Głogów – Górnik Wałbrzych // PL // II liga
09.06.13 // Mazur Ełk – Mazur Pisz // PL // Klasa okręgowa
08.06.13 // Mazovia Mińsk – Hutnik Huta Czechy // PL // Liga okr.
01.06.13 // Bayern München – VfB Stuttgart // D // DFB Pokal
01.06.13 // Promień Żary – Orzeł Międzyrzecz // PL // III liga
19.05.13 // Miedź Legnica – Stomil Olsztyn // PL // I liga
19.05.13 // Nysa Zgorzelec – Olimpia Kowary // PL // IV liga
11.05.13 // Vitrosilicon-Intra Iłowa – Stilon Gorzów // PL // IV liga
04.05.13 // Nysa Zgorzelec – Piast Nowa Ruda // PL // IV liga
27.04.13 // Szczakowianka Jaworzno – Odra Wodzisław // PL // III liga
19.04.13 // Zawisza Bydgoszcz – Stomil Olsztyn // PL // I liga
14.04.13 // RKS Radomsko – Górnik Łęczyca // PL // IV liga
14.04.13 // Lechia Tomaszów – Włókniarz Zelów // PL // III liga
06.04.13 // Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze // PL // Ekstraklasa
05.04.13 // Lech Poznań – Lechia Gdańsk // PL // Ekstraklasa
01.04.13 // Pogoń Szczecin – Lech Poznań // PL // Ekstraklasa
23.03.13 // Waldhof Mannheim – Karlsruher SC // D // Landespokal
22.03.13 // SV Elversberg – 1.FC Kaiserslautern II // D // Regionalliga
09.03.13 // Warta Poznań – Arka Gdynia // PL // I Liga
27.02.13 // Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów // PL // Puchar Polski
25.02.13 // Galatasaray – Orduspor // TR // Süper Lig
24.02.13 // Adanaspor – Adana Demirspor // TR // Lig A
23.02.13 // Mersin İdmanyurdu – Trabzonspor // TR // Süper Lig
22.02.13 // Gaziantepspor – Bursaspor // TR // Süper Lig
22.02.13 // Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin // PL // Ekstraklasa
11.02.13 // AC Pisa – AC Perugia // ITA // Serie C1
10.02.13 // Carpi FC – FC Südtirol // ITA // Serie C1

04.12.12 // AC Milan – Zenit St.Petersburg // UEFA CL
02.12.12 // Videoton Székesfehérvár – Újpesti TE // H // NB I
01.12.12 // FK Crvena Zvezda – Vojvodina Novi Sad // SRB // Super Liga
01.12.12 // Spartak Subotica – Partizan Beograd // SRB // Super Liga
17.11.12 // Górnik Wałbrzych – Chrobry Głogów // PL // II liga
10.11.12 // Dozamet Nowa Sól – Stilon Gorzów // PL // IV liga
04.11.12 // Steaua București – Dinamo București // RO // Liga 1
04.11.12 // Lokomotiv Plovdiv – Botev Plovdiv // BG // A Grupa
03.11.12 // FK Sarajevo – FK Željezničar // BIH // Premijer Liga
03.11.12 // Iskra Bugojno – Jedinstvo Bihać // BIH // Prva Liga
03.11.12 // Elana Toruń – Zagłębie Sosnowiec // PL // II liga
21.10.12 // Debreceni VSC – Diósgyőri VTK // H // NB I
20.10.12 // CSKA Sofia – Levski Sofia // BG // A Grupa
20.10.12 // Avia Kamionki – Wiara Lecha Poznań // PL // Klasa B
20.10.12 // Luboński KS – Górnik Konin // PL // III liga
14.10.12 // Budissa Bautzen – FSV Zwickau // D // Landespokal
29.09.12 // Slavia Praha – Sparta Praha // CZ // Gambrinus Liga
29.09.12 // Spartak Kbely – SK Ďáblice // CZ // A2A – I.A třída
29.09.12 // FK Ústí nad Labem – 1.HFK Olomouc // CZ // Druha Liga
26.09.12 // Hertha BSC – Dynamo Dresden // D // 2.Bundesliga
23.09.12 // Lech Poznań – Pogoń Szczecin // PL // Ekstraklasa
16.09.12 // Stomil Olsztyn – Zawisza Bydgoszcz // PL // I liga
15.09.12 // Motor Lublin – Stal Stalowa Wola // PL // II liga
14.09.12 // Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec // PL // II liga
08.09.12 // Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin // PL // III liga
08.09.12 // Olimp Gościno – Pogoń Połczyn Zdrój // PL // Liga okręgowa
08.09.12 // Osadnik Myślibórz – Ogniwo Babinek // PL // Klasa okręgowa
01.09.12 // KSF Zielona Góra – Drzonkowianka Racula // PL // Klasa A
01.09.12 // MKS Nowe Miasteczko – GKS Siedlisko // PL // Klasa A
30.08.12 // Hannover 96 – Śląsk Wrocław // UEFA EL-Play off
27.08.12 // Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk // PL // Ekstraklasa
25.08.12 // Polonia Słubice – Stilon Gorzów // PL // IV liga
19.08.12 // Miedź Legnica – Zawisza Bydgoszcz // PL // I liga
13.08.12 // Randers FC – Esbjerg fB // DK // Superligaen
09.08.12 // Viktoria Plzeň – Ruch Chorzów // UEFA EL-Quali
08.08.12 // Slovan Liberec – CFR Cluj // UEFA CL-Quali
05.08.12 // Spartak Trnava – Slovan Bratislava // SK // Corgoň Liga
05.08.12 // FC Petržalka 1898 – FC Nitra B // SK // III. liga
02.08.12 // AIK Solna – Lech Poznań // UEFA EL-Quali
25.07.12 // Śląsk Wrocław – Budućnost Podgorica // UEFA CL-Quali
18.07.12 // Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń // PL // Puchar Polski
18.07.12 // Lechia Zielona Góra – Chrobry Głogów // PL // Puchar Polski
02.06.12 // Lechia Dzierżoniów – Promień Żary // PL // III liga
27.05.12 // Piast Gliwice – Zawisza Bydgoszcz // PL // I liga
26.05.12 // Czarni Żagań – GKS Tychy // PL // II liga
20.05.12 // Warta Poznań – Zawisza Bydgoszcz // PL // I liga
20.05.12 // Centra Ostrów – Ostrovia Ostrów // PL // IV liga
19.05.12 // Broń Radom – Radomiak Radom // PL // III liga
16.05.12 // Chrobry Głogów – GKS Tychy // PL // II liga
13.05.12 // Odra Wodzisław – BKS Stal Bielsko-Biała // PL // III liga
13.05.12 // MFK Havířov – FC Brumov // CZ // Divize E
12.05.12 // FK Crvena Zvezda – Rad Beograd // SRB // Super Liga
12.05.12 // Politehnica Timişoara – Mureşul Deva // RO // Division 2
12.05.12 // Pogoń Szczecin – GKS Katowice // PL // I liga
12.05.12 // Hutnik Szczecin – Victoria 95 Przecław // PL // IV liga
09.05.12 // Polonia Słubice – Stilon Gorzów // PL // IV liga
28.04.12 // Odra Opole – Start Namysłów // PL // III liga
21.04.12 // Chrobry Głogów – Elana Toruń // PL // II liga
14.04.12 // Sparta Grabik – Stilon Gorzów // PL // IV liga
07.04.12 // Zagłębie Sosnowiec – Górnik Wałbrzych // PL // II liga
07.04.12 // GKS Jastrzębie – Góral Żywiec // PL // IV liga
24.03.12 // Slavia Praha – Sparta Praha // CZ // Gambrinus Liga
24.03.12 // FC Bohemians Praha – FC Vlašim // CZ // Druha Liga
24.03.12 // HSV Barmbek-Uhlenhorst II – Germania Schnelsen II // D // Bezirklsiga
17.03.12 // Górnik Wałbrzych – Miedź Legnica // PL // II liga
17.03.12 // Bielawianka Bielawa – Lechia Zielona Góra // PL // III liga
11.03.12 // A.E.K. – Panathinaikos AO // GR // Super League
11.03.12 // Olympiakos Pireas – Aris Thessaloniki // GR // Super League
11.03.12 // AO Glyfadas – Ilisikaos Zografou // GR // C Ethniki
19.02.12 // PAOK Thessaloniki – Aris Thessaloniki // GR // Super League
19.02.12 // AE Veria – Fokikos Amfissa // GR // B Ethniki
18.02.12 // Iraklis Thessaloniki – Apollon Kalamarias // GR // C Ethniki
07.01.12 // 13. Hallenmasters Bautzen // D //

2011

04.12.11 // Boca Juniors – CA Banfield // ARG // Primera Division
03.12.11 // Rosario Central – Patronato de Paraná // ARG // Primera B
02.12.11 // Argentinos Juniors – Arsenal Sarandí // ARG // Primera Division
30.11.11 // Universidad de Chile – Vasco da Gama // Copa Sudamericana
29.11.11 // Vélez Sársfield – Liga de Quito // Copa Sudamericana
28.11.11 // Instituto Córdoba–Independiente Rivadavia // ARG // Prim. B
27.11.11 // San Martín Tucumán – Crucero del Norte // ARG // Argentino A
27.11.11 // FK Teplice – Bohemians 1905 Praha // CZ // Gambrinus Liga
27.11.11 // Viktoria Žižkov – 1.FC Slovácko // CZ // Gambrinus Liga
26.11.11 // FK Crvena Zvezda – Partizan Beograd // SRB // Super Liga
26.11.11 // FK Zemun – FK Sopot // SRB // Srpska liga
26.11.11 // Newell’s Old Boys – San Lorenzo // ARG // Primera Division
25.11.11 // Śląsk Wrocław – Wisła Kraków // PL // Ekstraklasa
25.11.11 // CA Tigre – Atlético de Rafaela // ARG // Primera Division
24.11.11 // Unión Santa Fe – Chacarita Juniors // ARG // Copa Argentina
23.11.11 // All Boys – CA Atlanta // ARG // Copa Argentina
20.11.11 // GKS Katowice – Olimpia Grudziądz // PL // I liga
20.11.11 // Orzeł Nakło Śl. -Szombierki Bytom // PL // Puchar Polski
20.11.11 // Cerro Porteño – Olimpia Asunción // PAR // División Profesional
19.11.11 // Rubio Ñu – Libertad Asunción // PAR // División Profesional
16.11.11 // Juventud Antoniana – Central Norte // ARG // Argentino A
13.11.11 // River Plate – Atlético Tucumán /ARG // Primera B
22.10.11 // Lechia Zielona Góra – Promień Żary // PL // III liga
16.10.11 // Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola // PL // II liga
15.10.11 // Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica // PL // IV liga
30.09.11 // Znicz Pruszków – Motor Lublin // PL // II liga
29.09.11 // Legia Warszawa – Hapoel Tel Aviv // UEFA EL
24.09.11 // Vitrosilicon Iłowa – Stilon Gorzów // PL // IV liga
03.09.11 // Pogoń Szczecin – Olimpia Elbląg // PL // I liga
03.09.11 // Energetyk Gryfino – Leśnik/Rossa Manowo // PL // IV liga
03.09.11 // Chemik Police – Orkan Rumia // PL // III liga
27.08.11 // Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno // PL // III liga
20.08.11 // Arka Gdynia – Olimpia Elbląg // PL // I liga
20.08.11 // Chemik Bydgoszcz – Górnik Konin // PL // III liga
06.08.11 // Orzeł Międzyrzecz – Moto Jelcz Oława // PL // III liga
28.07.11 // Sparta Praha – FK Sarajevo // UEFA EL-Quali
23.07.11 // Chrobry Głogów – Miedź Legnica // PL // II liga
14.07.11 // Olimpija Ljubljana – Bohemian FC Dublin // UEFA EL-Quali
13.07.11 // Sturm Graz – Videoton Székesfehérvár // UEFA CL-Quali
29.05.11 // Vojvodina Novi Sad – FK Crvena Zvezda // SRB // Super Liga
28.05.11 // Borac Banja Luka – Leotar Trebinje // BIH // Premijer Liga
30.04.11 // Dąb Dębno – Gwardia Koszalin // PL // III liga
09.04.11 // Miedź Legnica – Raków Częstochowa // PL // II liga
09.04.11 // Konfeks Legnica – Prochowiczanka Prochowice // PL // IV liga
02.04.11 // Raków Częstochowa – Górnik Wałbrzych // PL // II liga
02.04.11 // KS Myszków – Odra Opole // PL // III liga
02.04.11 // Rozwój Katowice – Skalnik Gracze // PL // III liga
26.03.11 // Górnik Polkowice – Stilon Gorzów // PL // I liga
26.03.11 // Twardy Świętoszów – Chrobry Głogów //PL // III liga
13.03.11 // PAOK Thessaloniki – Olympiakos SFP // GR // Super League
13.03.11 // Agrotikos Asteras – Diagoras Rodos // GR // B Ethniki
12.03.11 // Czarni Żagań – Miedź Legnica // PL // II liga
12.03.11 // Górnik Wałbrzych – Zawisza Bydgoszcz // PL // II liga
05.03.11 // Slovan Liberec – Slavia Praha // CZ // Gambrinus Liga
26.02.11 // Levski Sofia – CSKA Sofia // BG // A Grupa
30.01.11 // Aris Thessaloniki – PAOK Thessaloniki // GR // Super League
30.01.11 // Apollon Kalamarias – Olympiakos Galatas // GR // Delta Ethniki
29.01.11 // Iraklis Thessaloniki – AO Kerkyra // GR // Super League
29.01.11 // Atromitos Triadiou – AO Kardias // GR // E Ethniki

2010

20.11.10 // Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów // PL // Ekstraklasa
08.11.10 // Bayer Leverkusen – Aris Thessaloniki // UEFA EL
06.11.10 // Elana Toruń – Górnik Wałbrzych // PL // II liga
23.10.10 // Ruch Zdzieszowice – GKS Tychy // PL // II liga
23.10.10 // LZS Leśnica – BKS Stal Bielsko-Biała // PL // III liga
16.10.10 // Górnik Polkowice – KSZO Ostrowiec // PL // I liga
16.10.10 // Promień Żary – Chrobry Głogów // PL // III liga
16.10.10 // Górnik Wałbrzych – Chojniczanka Chojnice // PL // II liga
02.10.10 // Promień Żary – Moto Jelcz Oława // PL // III liga
18.09.10 // ŁKS Łęknica – Tęcza Krosno Odrz. // PL // IV liga
05.08.10 // Slovan Bratislava – FK Crvena Zvezda // UEFA EL-Quali
04.08.10 // PAOK Thessaloniki – Ajax Amsterdam // UEFA CL-Quali
27.07.10 // Sparta Praha – Lech Poznań // UEFA CL-Quali
02.06.10 // BFC Dynamo – Berliner AK // D // Landespokal
23.05.10 // Rayo Vallecano – UD Salamanca // E // Segunda División
22.05.10 // Internazionale Milano – Bayern München // UEFA CL
12.04.10 // Sparta Praha – Slavia Praha // CZ // Gambrinus Liga
02.04.10 // Miedź Legnica – Zawisza Bydgoszcz // PL // II liga
27.03.10 // Promień Żary – Dozamet Nowa Sól // PL // III liga
20.03.10 // Górnik Wałbrzych – Promień Żary // PL // III liga
14.03.10 // Rapid Wien – Austria Wien // A // Bundesliga
13.03.10 // 1.FC Saarbrücken – Waldhof Mannheim // D // Regionalliga
13.03.10 // Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk // PL // Ekstraklasa

2009

01.11.09 // MFK Košice – Slovan Bratislava // SK // Corgoň Liga
31.10.09 // HNK Šibenik – NK Karlovac // HR // 1.HNL
31.10.09 // Hajduk Split – Dinamo Zagreb // HR // 1.HNL
30.10.09 // Floridsdorfer AC – ASK Baumgarten // A // Regionalliga
30.10.09 // First Vienna FC – Amira/Wacker Mödling // A // Erste Liga
23.10.09 // Polonia Bytom – Ruch Chorzów // PL // Ekstraklasa
18.10.09 // Sturm Graz – Rapid Wien // A // Bundesliga
17.10.09 // Olimpija Ljubljana – NK Maribor // SL // 1.SNL
03.10.09 // Czarni Żagań – Ruch Radzionków // PL // II liga
17.09.09 // Rapid Wien – Hamburger SV // UEFA EL
16.09.09 // SFC Opava – Baník Ostrava // CZ // Gambrinuns Liga
08.08.09 // NK Maribor – Olimpija Ljubljana // SL // 1.SNL
07.08.09 // Zagłębie Lubin – Wisła Kraków // PL // Ekstraklasa
07.08.09 // Nyíregyháza Spartacus – Ferencvárosi TC // H // NB I
06.08.09 // MFK Košice – Slavija Sarajevo // UEFA EL-Quali
23.07.09 // Spartak Trnava – FK Sarajevo // UEFA EL-Quali
17.06.09 // Polonia Świdnica – Zagłębie Sosnowiec // PL // Play-off
05.06.09 // GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec // PL // II liga
31.05.09 // Unia Tarnów – Hutnik Kraków // PL // III liga
30.05.09 // Stal Sanok – Polonia Przemyśl // PL // IV liga
30.05.09 // Promień Żary – Chrobry Głogów // PL // III liga
19.05.09 // Ruch Chorzów – Lech Poznań // PL // Puchar Polski
16.05.09 // Beskid Andrychów – KS Olkusz // PL // IV liga
10.05.09 // FK Zlín – Sparta Praha // CZ // Gambrinus Liga
02.05.09 // Linzer ASK – Rapid Wien // A // Bundesliga
26.04.09 // Resovia Rzeszów – Stal Rzezów // PL // III liga
28.03.09 // Łada Biłgoraj – Stal Mielec // PL // III liga
18.01.09 // Novara Calcio – AC Monza // ITA // Serie C
17.01.09 // AC Milan – AC Fiorentina // ITA // Serie A

2008

06.11.08 // VfB Stuttgart – Partizan Beograd // UEFA Cup
11.10.08 // Promień Żary – Unia Kunice // PL // III liga
02.10.08 // Sparta Praha – Dinamo Zagreb // UEFA Cup
14.08.08 // FC Zürich – Sturm Graz // UEFA Cup
13.08.08 // Sparta Praha – Panathinaikos AO // UEFA Cup
11.08.08 // FK Jablonec – Baník Ostrava // CZ // Gambrinus Liga
11.05.08 // Śląsk Wrocław – Odra Opole // PL // II liga
10.05.08 // Sparta Praha – Baník Ostrava // CZ // Gambrinus Liga
23.04.08 // Ruch Radzionków – GKS Tychy // PL // IV liga
16.04.08 // Pomezania Malbork – Wisła Tczew // PL // IV liga
19.03.08 // Varteks Varaždin – Hajduk Split // HR // 1.HNL
18.03.08 // Rapid Wien – Austria Wien // A // Bundesliga
09.02.08 // Sparta Praha – Rapid Wien // Test

2007

20.12.07 // Hamburger SV – FC Basel // UEFA Cup
27.10.07 // Stal Stalowa Wola – Lechia Gdańsk // PL // II liga
23.10.07 // Polonia Bytom – Ruch Chorzów // PL // Ekstraklasa
05.10.07 // Widzew Łódź – ŁKS Łódź // PL // Ekstraklasa
30.09.07 // FK Jablonec – Sparta Praha // CZ // Gambrinus Liga
29.09.07 // Partizan Beograd – FK Crvena Zvezda // SRB // Super Liga
29.09.07 // OFK Beograd – Napredak Kruševac // SRB // Super Liga
23.09.07 // Baník Ostrava – Sigma Olomouc // CZ // Gambrinus Liga
22.09.07 // NK Rijeka – Hajduk Split // HR // 1.HNL
22.09.07 // US Triestina – FC Bologna // ITA // Serie B
18.04.07 // ŁKS Łomża – Jagiellonia Białystok // PL // II liga
17.04.07 // Wisła Płock – Legia Warszawa // PL // Ekstraklasa
15.04.07 // Czuwaj Przemyśl – JKS Jarosław // PL // Klasa okręgowa
14.04.07 // Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec // PL // II liga
14.04.07 // Raków Częstochowa – GKS Katowice // PL // III liga

2006

17.11.06 // SSV Reutlingen – Karlsruher SC II // D // Regionalliga
09.08.06 // AC Milan – FK Crvena Zvezda // UEFA CL-Quali
08.08.06 // Dinamo Zagreb – Arsenal FC // UEFA CL-Quali
20.05.06 // Igloopol Dębica – Resovia Rzeszów // PL // IV liga
21.03.06 // Carl Zeiß Jena – Preußen Münster // D // Regionalliga
18.03.06 // NK Rijeka – Hajduk Split // HR // 1.HNL
18.03.06 // Dinamo Zagreb – Kamen Ingrad Velika // HR // 1.HNL
18.03.06 // NK Zagreb – Inter Zaprešić // HR // 1.HNL

2005

30.09.05 // Polska – Österreich // WM-Quali
04.09.05 // Podbeskidzie Bielsko-Biała – Radomiak Radom // PL // II liga
03.09.05 // ROW Rybnik – Odra II Wodzisław // PL // IV liga
15.06.05 // Zagłębie Lubin – Wisła Kraków // PL // Puchar Polski
01.06.05 // Polonia Bytom – Śląsk Wrocław // PL // III liga
27.05.05 // Zagłębie Sosnowiec – Jagiellonia Białystok // PL // II liga
16.05.05 // Baník Ostrava – 1.FC Slovácko // CZ // Gambrinus Liga
16.05.05 // Sigma Olomouc – FK Teplice // CZ // Gambrinus Liga
17.04.05 // Kania Gostyń – Jarota Jarocin // PL // IV liga
16.04.05 // Stal Rzeszów – Stal Gorzyce // PL // III liga
16.04.05 // Wisłoka Dębica – Stal Mielec // PL // IV liga
16.04.05 // Wisła II Kraków – Motor Lublin // PL // III liga
09.04.05 // Widzew Łódź – Radomiak Radom // PL // II liga
31.03.05 // Górnik Polkowice – Zagłębie Sosnowiec // PL // II liga
19.02.05 // Chemie Leipzig – Carl Zeiß Jena // D // Oberliga

2004

23.10.04 // Baník Ostrava – Slavia Praha // CZ // Gambrinus Liga
29.08.04 // Lech Poznań – Amica Wronki // PL // Ekstraklasa